Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Ресторан

Банкети, фуршети, корпоративні вечірки, весілля та інші святкування на будь-який бюджет і будь-який смак.

Ресторан

Ресторан готелю «Братислава» на 50 посадкових місць вже 25 років поспіль славиться чудовою кухнею. А 1 вересня 2017 року відвідувачі були приємно здивовані – повністю змінилися концепція та інтер’єр ресторану. У нього з’явилася назва – «Золота Баба». Тепер тут можна не лише насолодитися стравами української кухні, а й поринути в дивовижний світ легендарної Золотої Баби, загадати бажання й прив’язати стрічку до її золотого дерева, щоб воно неодмінно збулося, а також познайомитися з цікавими криворізькими легендами про козаків та безліч скарбів, захованих у місцевих курганах та печерах. У нас є все для Вашого незабутнього та змістовного відпочинку!

До ваших послуг – великий вибір комплексних сніданків та вечерь. Вас обслужать протягом 15 хвилин, а при бажанні – доставлять замовлення в номер. Вартість сніданку - 80 грн., вечері - 80 грн.

Бар, розташований в залі ресторану, приємно вразить Вас різноманітністю напоїв та кондитерських виробів на будь-який смак.

Якщо Ви хочете відсвяткувати подію або просто повечеряти у вузькому колі, до Ваших послуг затишний банкетний зал на 20 посадкових місць. Інтер'єр в стилі "модерн", оригінальна сервіровка столу і люб'язність офіціантів створять для Вас святкову атмосферу.

Asset 1

тел.: +38 (0564) 27-74-78
e-mail: hotel.bratislava@gmail.com 2012-2021 Р.